توضیحات

آپتودیت یک مرجع مبتنی بر شواهد (evidence-based) است که هنگام درمان بیمار، در تصمیم‌گیری درست به پزشکان کمک می‌کند. این مرجع ارزشمند که کار نگارش آن را پزشکان برعهده داشته‌اند، دربردارنده آخرین اطلاعات پزشکی و دارویی است. این اطلاعات طی یک فرآیند بسیار دقیق با همکاری بیش از 6500 پزشک مشهور بین‌المللی جمع‌آوری و پس از بازبینی توسط پزشکان و ویراستاران مطرح عرضه می‌شود. هدف از عرضه این مرجع دسترسی پزشکان و داروسازان به جدیدترین و معتبرترین اطلاعات پزشکی و دارویی است. با تهیه آپتودیت، این اطلاعات در قالب توصیه‌هایی مبتنی بر تجربه و مشاهدات، در دسترس پزشکان و داروسازان قرار گیرد. امروزه آپتودیت توسط بیش از 3.5 میلیون پزشک در 187 کشور و حدود 90 درصد از مراکز آموزشی پزشکی در آمریکا برای عرضه بهترین خدمات درمانی استفاده می‌شود. این مرجع پزشکی بیش از 25 سال اعتماد پزشکان و مسئولان بخش سلامت و درمان را به خود جلب کرده است و تاثیر بسیار زیادی در کیفیت درمان بیماران داشته است. براساس نتایج بیش از 80 پژوهش، استفاده از آپتودیت باعث کاهش زمان بستری بیمار، کم شدن شکایات بیماران و همچنین کاهش مرگ و میر شده است. این نتایج همچنین نشان می‌دهد استفاده از آپتودیت سهم بسزایی در افزایش بهره‌وری فعالیت‌های مراکز درمانی از جمله بیمارستان‌ها و بهبود روند مراقبت از بیمار داشته است. درنتیجه UpToDate معتبرترین مرجع کمک در تصمیم‌گیری پزشکی به‌شمار می‌آید.

تیم ما در گذشته با انتشار اپلیکیشن UpToDate - Online برای آیفون قدم بزرگی در راه دستیابی شما عزیزان به این منبع معتبر علمی برداشت.

توضیحات سرویس جدید ما

سرویس جدید ما اشتراک رسمی و قانونی UpTodate است! تفاوت این سرویس با سرویس قبلی این است که شما می‌توانید از اکانتی که تقدیمتان می‌شود در اپلیکیشن رسمی UpToDate و همینطور سایت رسمی UpToDate استفاده کنید. به این ترتیب همیشه به روزترین اطلاعات پزشکی و دارویی در دسترس‌تان است.

برای خرید وارد فرم خرید اشتراک شوید و اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید. اکانت شما حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد به آدرس ایمیل تان فرستاده می‌شود.

هزینه اشتراک سه ماهه: ۳۴ هزار تومان

خرید اشتراک سه ماهه

 

آموزش

پس از خرید اشتراک، اپلیکیشن مناسب را از لینک‌های زیر دانلود کنید و پس از نصب، با یوزرنیم و پسورد اختصاصی که برایتان ایمیل شده است وارد اپلیکیشن شوید.

لینک‌های دانلود اپلیکیشن رسمی UpTodate:

نسخه‌ی آیفون
نسخه‌ی اندروید

 

فیلم آموزش کار با اپلیکیشن UpToDate:

 

درصورت وجود هرگونه سوال، انتقاد و یا پیشنهاد، از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید - تیم آی‌مِد اَپس